DNES KONČÍ: Predpredaj Veľkého adventného kalendára so zľavou 4 € už len do dnešnej polnoci 24.10. 23:59. Dopravu máte zdarma!

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Tipy a recepty: Mrazom sušené ovocie na tortách a koláčoch

Ako vám mrazom sušené ovocie môže pomôcť pri príprave torty alebo koláča? Pozrite si inšpiratívne tipy od našich zákazníčok. Máme veľkú radosť, že nás označujete a posielate nám majstrovské diela s použitím nášho lyofilizovaného ovocia. Veľmi radi ich sem budeme aj naďalej pridávať a tento príspevok postupne doplňovať. Inšpirácie nie je nikdy dosť! :)

A ak kúzlo lyofilizovaného ovocia od Mixit ešte nepoznáte, určite odporúčame vyskúšať! :) Tie najzrelšie a najsladšie plody sme zmrazili v sušiacej komore a postupne ich zbavili vody a vlhkosti pre dosiahnutie dokonalej krehkosti a chrumkavosti. Je to úžasná ingrediencia, ktorá dodá prirodzenú farbu, chuť, a k tomu ešte aj vitamíny! Ovocie je totiž zbavené len vody (viac o lyofilizovanom ovocí).

Torty a koláče s lyofilizovaným ovocím


Oku lahodiaci Cheesecake

Tento Cheesecake nás očaril na prvý pohľad, o to väčšiu máme radosť, že ho zdobí naše mrazom sušené ovocie! :) Za majstrovské dielo tentokrát ďakujeme Márii, ktorú na facebooku nájdete pod menom CheesyMary-Čízkejk podľa Mary.

Jedná sa o ovocný cheesecake s ganache z bielej čokolády a lesného ovocia ozdobený mrazom sušeným ovocím od Mixit.

 

Zdravé ovocné koláče

Máme tu tiež niečo pre naozajstných milovníkov ovocia. Zdravé ovocné koláče od Dominiky (Healthy lifestyle by Doduš). Pridávame pre inšpiráciu aj použité ingrediencie (jedná sa o ovocnú dobrotu naľavo). Spodná vrstva obsahuje 1/2 malého nastrúhaného jabĺčka, ktoré je ochutené mletou škoricou. V strednej vrstve prichádzajú na scénu lyofilizované jahody a maliny od Mixit. Nad tým opäť nastrúhané jabĺčko so škoricou. Celé to korunuje vrstva mletého kokosu (1 lyžička), lyžička orieškového masla, lyofilizovaný banán a jahoda, lieskovček v bielej čoko a úplne navrchu nastrúhaná kôra z limetky.

Späť na všetky články

0 Komentárov k článku Tipy a recepty: Mrazom sušené ovocie na tortách a koláčoch


Komentár

Ďalšie články

0 Košík Hore