Chcem predplatiť
Benefit 1 sk
Benefit 2 sk
Benefit 3 sk

Čo nájdem v BALÍČKU?

Každý mesiac výhradne pre členov klubu vytvoríme unikátny balíček toho najlepšieho z Mixit. Tešiť sa môžete na plné tubusy sezónnych mixov, hotových mixov a noviniek z nášho laboratória. Raňajky a desiaty tak budete mať vyriešené, a získate až 25% dobrôt naviac a čakajú vás stále nové prekvapenia.

Info package
3

Pri troch mesiačikoch

PREDPLATNÉ NA 3 MESIACE
Triangle brown

MIXIT NA SKÚŠKU ALEBO AKO DARČEK

NAVIAC AŽ 13% Dobrôt v unikátnom balíčku Mixit

DOPRAVA ZDARMA do vašich rúk


Dostaneš Mixit za 90 €

a zaplatíš len 79.90 €

Za tri mesiace ušetríš 10 €

Dar Nekonečný

NEOBMEDZENE DLHÉ PREDPLATNÉ
Triangle brown

MIXIT PRAVIDELNE KAŽDÝ MESIAC

NAVIAC AŽ 25% Dobrôt v unikátnom balíčku Mixit

DOPRAVA ZDARMA do vašich rúk


Nemusíte sa báť to vyskúšať, k ničomu sa nezaväzujete. Suma sa Vám každý mesiac sama odpočíta z platobnej karty, v prípade že budete chcieť členstvo ukončiť, stačí nám napísať na klub@mixit.sk

Každý mesiac dostaneš Mixit za 30 €

a zaplatíš len 23.90 €

Za tři měsíce ušetříš až 18 €

Pre otázky týkajúce sa členstva v Mixit Klube píšte na klub@mixit.sk.

question_mark
question_mark

Pomenujte si Vaše predplatné

Pod týmto názvom sa Vám predplatné uloží do Vášho profilu.


Vyberte si dátum prvého balíka

Presný dátum doručenia garantovať nemôžeme. Vo Vami zvolenom dátume začneme balíček pripravovať, bude odoslaný v najkratšej možnej dobe.


Fakturačná adresa
Dodacia adresa Adresa obdarovaného

Souhrn
Názov balíčku
Doprava - PPL
ZDARMA
Platba platobnou kartou
ZDARMA

Spolu s DPH

Odoslaním objednávky zároveň súhlasím s obchodnými podmienkami.
Výrobky môžu obsahovať lepok, arašidy, sóju, mlieko a orechy a výrobky z nich.

Skontrolujte prosím nastavenie pravidelných platieb (často nazvaných v bankovníctve MO/TO) a zvoľte dostatočný limit, aby automatická platba mohla v poriadku prebehnúť.

Často kladené otázky (FAQ)


Presvedčte sa, že je na karte dostatok prostriedkov. Skontrolujte prosím tiež nastavenie pravidelných platieb (často nazvaných v bankovníctve MO/TO) a zvoľte dostatočný limit.

Je nám ľúto, ale zatiaľ to nie je možné. Balíček bude obsahovať mix rôznych dobrôt. Veríme však, že si na svoje prídu aj zákazníci s dietnymi obmedzeniami.

Dobrý deň, v tomto prípade odporúčame zvoliť dátum začiatku členstva niekoľko dní pred narodeninami, aby prvý balík Mixit dobrôt dorazil včas. Zároveň Vám na email pošleme v deň vytvorenia objednávky darčekový poukaz na vytlačenie, ktorý možno darovať ešte pred doručením balíčka.

Napíšete na klub@mixit.sk a dohodnete sa na skončení členstva :)

Každý mesiac len pre členov klubu vymyslíme unikátny balík toho najlepšieho z Mixit. Tešiť sa môžete na plné tubusy sezónnych mixov, hotoviek a noviniek z nášho laboratória

Balíček pre členov klubu zasielame čo najskôr po zvolenom dátume prvého balíka, na ktorý sme dostali platbu. Na konkrétnom čase dodania sa však prosím vždy dohodnite s dopravcom DHL, ktorý Vás bude dopredu kontaktovať :)

Platba bude vykonaná do 28. aj nasledujúce mesiace a balík Vám bude pripravovaný vo Vami zvolenom termíne, dátum doručenia však garantovať nemôžeme, je potrebné sa dohovoriť s dopravcom, ktorý Vás bude dopredu kontaktovať.

Áno v prípade členstva na 3 mesiace, keď prebehne jednorazová platba aj v prípade neobmedzeného členstva, v ktorom bude každý mesiac automaticky zaplatená suma z vašej karty, zadáte kartu len raz. Ak sa rozhodnete neobmedzené členstvo ukončiť, napíšete nám na klub@mixit.sk, o všetko sa postaráme. :)

V súčasnej chvíli umožňujeme platbu iba platobnou kartou.

Chcem sa stať členom