Akcia: ešte výhodnejšie členstvo v Mixit Klube na 6 a 12 mesiacov.

V balíčku Mixit Klubu pre september nájdete taktiež ochutnávku 2 nových Mixitell - Brownie a Lieskový oriešok

6 týždňov müsli zdravo si môžete teraz kúpiť aj jednotlivo: Zažívanie a metabolizmus, Detox a Rovnováha 

Vyhovuje zvolenej filtrácii:

Čiastočne vyhovuje zvolenej filtrácii:

Nevyhovuje vyhovuje zvolenej filtrácii:

Default image

Degustačná sada MiniMixitell (8 ks)

cena: 10,39 €
(5,20 € /100 g)
váha: 200 g

Degustačné balenie 8 príchutí Mixitelly! Sú všetky a sú mini :-) Chcete ich ochutnať, než sa rozhodnete pre veľké balenie? Vykúzlili sme 8 malých Mixitelliek, vy tak môžete posúdiť, aká sa nám najviac podarila a to vrátane limitovanej edície s bylinkami a korením. 

Členovia Mixit Klubu v balíčku pre september ochutnajú 2 nové Mixitelly: Brownie a Lieskový oriešok.

Zloženie: 1x MiniMixitella - Arašidy s bielou čokoládou a jahodami 25 g, 1x MiniMixitella - Arašidy s horkou čokoládou Uganda 25 g, 1x MiniMixitella - Arašidy s mliečnou čokoládou 25 g, 1x MiniMixitella - Kešu s bielou čokoládou a kakaovými bôbmi + 11 druhov korenia a bylín 25 g, 1x MiniMixitella - Kešu s horkou a bielou čokoládou + 24 druhov korenia a bylín 25 g, 1x MiniMixitella - Kokos s bielou čokoládou 25 g, 1x MiniMixitella - Lieskový orech s mliečnou čokoládou a proteínom 25 g, 1x MiniMixitella - Arašidy so slaným karamelom 25 g. Výživové údaje a alergény sú vyznačené na produktoch vo vnútri balenia.

Viac informácií Menej informácií

Default image

-1,62 €

Mixitella - dvojbalenie

cena: 16,66 €
pôvodne: 18,28 €
(3,33 € /100 g)
váha: 500 g

Výhodné dvojbalenie so zľavou 1,62 ! To je letný románik dvoch Mixitell. Ochutnajte limitovanú kešu edíciu s 11 druhmi bylín a korenia, ktorú sme vylepšili kakaovými bôbmi a bielou čokoládou vo dvojici s jahodovým arašidovým krémom s belgickou čokoládou. Mixitelly sú vždy bez palmového oleja a konzervantov a s naozaj vysokým obsahom orieškov či arašidov. Kešu varianta obsahuje 60 %, arašidová 70 %

Zloženie: 1x Mixitella - Kešu s bielou čokoládou a kakaovými bôbmi + 11 druhov korenia a bylín, 1x Mixitella - Arašidy s bielou čokoládou a jahodami

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella - Arašidy so slaným karamelom

cena: 7,09 €
(2,84 € /100 g)
váha: 250 g

Novinka! Nechajte na jazyku rozplynúť 70% krém z výberových pražených arašidov, ktorý sme zjemnili bielou karamelovou čokoládou. Chuťový zážitok umocnia drobné zrniečka soli, ktoré si zamilujete s prvou lyžičkou. :-) Mixitelly neobsahujú žiadne umelé konzervanty ani palmový olej. 

Príchuť slaný karamel už mohli ochutnať členovia Mixit Klubu predplatiteľov. Ochutnávajte novinky medzi prvými aj vy. 

Zloženie: arašidy lúpané pražené 70 %, biela čokoláda s karamelom 29,5 % (kakaové maslo, cukor, sušené plnotučné mlieko, laktóza (mliečny cukor), sušená srvátka, sušené odstredené mlieko, karamelizovaný cukor 2 %, emulgátory: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma, soľ), soľ 0,5 %

Môže obsahovať stopy škrupinových plodov.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella - Kešu s horkou a bielou čokoládou + 24 druhov korenia a bylín

cena: 11,19 €
(4,48 € /100 g)
váha: 250 g

Limitovaná edícia. Harmónia horkej 73% čokolády Uganda a bielej čokolády s vanilkou nadchne každého čoko gurmána. Keď sa k tomu pridá jemnosť kešu krému a kryštáliky kokosového cukru, je všetko pripravené pre čarovanie s chuťou a vôňou 24 kvetov, korenín, bylín a diamantovej himalájskej soli. V našej tajnej receptúre koreneného kakaového masla vás okrem iného očarí kvet nevädze, bourbonské korenie, zázvor alebo kvet škorice.

P.S.: Ak vám Mixitella stuhne a viac vám chutí redšia, odporúčame dať pohár na pár minút do horúcej vody, na radiátor alebo na pár sekúnd do mikrovlnky. :)

Zloženie: jadrá kešu orechov 60 %, horká čokoláda Uganda 25 % (kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilkový extrakt), biela čokoláda bio s vanilkou 10 % (bio trstinový cukor, bio kakaové maslo, bio mlieko sušené, emulgátor: sójový lecitín, bio vanilkový extrakt, bio vanilka (kúsky)), kokosový cukor, korenené kakaové maslo 1,8 % (24 druhov korenia, bylín, čajov, extra virgin olivový olej, diamantová himalájska soľ). Obsah kakaovej sušiny v horkej čokoláde najmenej 73 % a v bielej čokoláde 38 %.

Môže obsahovať stopy iných škrupinových plodov a arašidov.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella - Kešu s bielou čokoládou a kakaovými bôbmi + 11 druhov korenia a bylín

cena: 11,19 €
(4,48 € /100 g)
váha: 250 g

Limitovaná edícia. Keď sa spojí slastne jemná biela čokoláda v bio kvalite s kúskami vanilky a krém z kešu orieškov, vznikne naozaj magický zážitok. My sme ho však ešte povýšili! Nechajte sa uniesť chuťou a vôňou šafránu, kvetu madagaskarskej škorice a ďalších 9 kvetín, korenia a bylín s dotykom diamantovej himalájskej soli. Pre ešte exkluzívnejšiu chuť sme primiešali sekané kakaové bôby. Kúzlo našej tajnej receptúry je tak silné, že bude ťažké odoprieť si ešte o lyžičku naviac. :-)

Zloženie: jadrá kešu orechov 60 %, biela čokoláda bio s vanilkou 30 % (bio trstinový cukor, bio kakaové maslo, bio mlieko sušené, emulgátor: sójový lecitín, bio vanilkový extrakt, bio vanilka (kúsky)), kakaové bôby sekané 5 %, kokosový cukor, korenené kakaové maslo 2,1 % (11 druhov korenia, bylín, kvetín, diamantová himalájska soľ). Obsah kakaové sušiny v bílé čokoládě 38 %.

Môže obsahovať stopy iných škrupinových plodov a arašidov.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella - Arašidová s horkou čokoládou Uganda

cena: 7,09 €
(2,84 € /100 g)
váha: 250 g

Prichádza Mixitella, ktorá nešetrí na búrskych orieškoch pražených horúcim vzduchom! 80% arašidový krém s prémiovou horkou belgickou čokoládou Uganda, ktorá obsahuje najmenej 80 % kakaovej sušiny. Skvele chutí samotná rovnako ako na pečive, palacinkách, vo smoothies alebo aj v jogurte či na banáne. Vhodná aj pre vegánov. 

Zloženie: arašidy lúpané pražené 80 %, horká čokoláda Uganda 20 % (kakao, cukor, kakaový prášok nízkotučný, kakaové maslo, vanilkový extrakt). Obsah kakaovej sušiny v čokoláde najmenej 80 %.

Môže obsahovať stopy mlieka, škrupinových plodov a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella - Arašidová s mliečnou čokoládou

cena: 7,09 €
(2,84 € /100 g)
váha: 250 g

Prichádza Mixitella, ktorá nešetrí na búrskych orieškoch pražených horúcim vzduchom! 75% arašidový krém s prémiovou mliečnou belgickou čokoládou Callebaut má snáď jedinú chybu - jednou lyžičkou to neskončí:) Namiesto bežného cukru je použité menej kalorické sladidlo maltinol. Skvele chutí samotná rovnako ako na pečive, palacinkách, vo smoothies alebo aj v jogurte či na banáne. 

Zloženie: arašidy lúpané pražené 75 %, belgická mliečna čokoláda 25 % (sladidlo: maltitol, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, prírodná vanilková aróma). Obsah kakaovej sušiny v čokoláde najmenej 35 %.

Môže obsahovať stopy škrupinových plodov.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella - Lieskový orech s mliečnou čokoládou a proteinom

cena: 10,79 €
(4,32 € /100 g)
váha: 250 g

Prichádza Mixitella, ktorá nešetrí na lieskových orieškoch! 60% lieskoorieškový krém s prémiovou belgickou čokoládou Callebaut a kvalitným proteínom má snáď jedinú chybu - jednou lyžičkou to neskončí. Namiesto cukru je v čokoláde použité menej kalorické sladidlo maltitol. Mixitella skvele chutí samotná rovnako ako na pečive, palacinkách, vo smoothies alebo aj v jogurte či na banáne. 

Zloženie: jadrá lieskových orechov 60 %, belgická mliečna čokoláda 20 % (sladidlo: maltitol, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, prírodná vanilková aróma), proteínová zmes (srvátkový proteínový koncentrát, kakaový prášok, aróma: čokoláda, sladidlo: sukralóza). Obsah kakaovej sušiny v čokoláde najmenej 35 %.

Môže obsahovať stopy arašidov a iných škrupinových plodov.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella - Kokos s bielou čokoládou

cena: 7,09 €
(2,84 € /100 g)
váha: 250 g

75% kokosový krém s prémiovou belgickou čokoládou Callebaut si vás získa prvou lyžičkou. Namiesto bežného cukru je v čokoláde použité menej kalorické sladidlo maltitol. Skvele chutí samotná rovnako ako na pečive, palacinkách, vo smoothies alebo aj v jogurte či na banáne. 

Zloženie: kokos 75 %, belgická biela čokoláda 25 % (sladidlo: maltitol, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitin, prírodná vanilková aróma)

Môže obsahovať stopy arašidov a škrupinových plodov.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella - Arašidová s bielou čokoládou a jahodami

cena: 7,09 €
(2,84 € /100 g)
váha: 250 g

Predstavujeme 70% arašidový krém s prémiovou belgickou čokoládou Callebaut a prachom z mrazom sušených jahôd. Namiesto bežného cukru je v čokoláde použité menej kalorické sladidlo maltitol. Skvele chutí samotná rovnako ako na pečive, palacinkách, vo smoothies alebo aj v jogurte či na banáne. 

Zloženie: arašidy lúpané pražené 70 %, belgická biela čokoláda 20 % (sladidlo: maltitol, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, prírodná vanilková aróma), lyofilizované jahody 10 %

Môže obsahovať stopy škrupinových plodov.

Viac informácií Menej informácií

0 Košík Hore