Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Vyhovuje zvolenej filtrácii:

Čiastočne vyhovuje zvolenej filtrácii:

Nevyhovuje zvolenej filtrácii:

Default image

Darčeková degustačná sada: MiniMixitelly (9 ks)

cena: 14,19 €
(6,31 € /100 g)
váha: 225 g

Darčeková sada s 9 MiniMixitellami! Ten najlahodnejší spôsob, ako potešiť chuťové bunky niekoho blízkeho alebo priamo tie vlastné. :-) V elegantnej krabičke čaká kráľovská degustácia orieškových a arašidových krémov od Mixit. Medzi 9 Mixitellami nájdete 2 úplné novinky, ktoré bežne nekúpite - podmaní si vás Kešu & Kokos a MiniMixitella s mandľami, kokosom a bielou čokoládou. Urobte (si) radosť.

Zloženie: 1x MiniMixitella - Arašidy so slaným karamelom (25 g), 1x MiniMixitella - Kokos s bielou čokoládou (25 g), 1x MiniMixitella - Mandle s kokosom a bielou čokoládou (25 g), 1x MiniMixitella - Kešu krém s Ruby čokoládou a malinami (25 g), 1x MiniMixitella - Lieskový orech s mliečnou čokoládou, mliekom a kakaom (25 g), 1x MiniMixitella - Arašidy s mliečnou čokoládou (25 g), 1x MiniMixitella - Kešu & Kokos (25 g), 1x MiniMixitella - Brownie (25 g), 1x MiniMixitella - Arašidy s horkou čokoládou Uganda (25 g)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Degustačná sada: MiniMixitelly (8 ks)

cena: 12,09 €
(6,05 € /100 g)
váha: 200 g

Degustačné balenie 8 príchutí Mixitelly! Sú všetky a sú mini :-) Chcete ich ochutnať, než sa rozhodnete pre veľké balenie? Vykúzlili sme 8 malých Mixitelliek, vy tak môžete posúdiť, aká sa nám najviac podarila a to vrátane limitovanej edície s bylinkami a korením.

Zloženie: 1x MiniMixitella - Arašidy s bielou čokoládou a jahodami 25 g, 1x MiniMixitella - Arašidy s horkou čokoládou Uganda 25 g, 1x MiniMixitella - Arašidy s mliečnou čokoládou 25 g, 1x MiniMixitella - Kešu s bielou čokoládou a kakaovými bôbmi + 11 druhov korenia a bylín 25 g, 1x MiniMixitella - Kešu s horkou a bielou čokoládou + 24 druhov korenia a bylín 25 g, 1x MiniMixitella - Kokos s bielou čokoládou 25 g, 1x MiniMixitella - Lieskový orech s mliečnou čokoládou a proteínom 25 g, 1x MiniMixitella - Arašidy so slaným karamelom 25 g. Výživové údaje a alergény sú vyznačené na produktoch vo vnútri balenia.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella - Lieskový orech s mliečnou čokoládou, mliekom a kakaom

cena: 8,29 €
(3,32 € /100 g)
váha: 250 g

Novinka! Tentoraz sme sa inšpirovali chuťou najslávnejšej lieskovo-orieškovej nátierky na svete. My sme ju však vylepšili plnými hrsťami lieskových orieškov (celých 55 % !) a belgickou čokoládou. Žiadny palmový olej v zložení je u nás už samozrejmosťou. Zažite čistú chuť spojenia lieskových orieškov, mliečnej čokolády, mlieka a kakaa.

Príchuť Lieskový orech s mliečnou čokoládou, mliekom a kakaom ako prví ochutnali členovia Mixit Klubu predplatiteľov. Ochutnávajte novinky medzi prvými aj vy!


Zloženie: jadrá lieskových orechov 55 %, mliečna čokoláda Los Bejucos 25 % (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, sušené mlieko, vanilkový extrakt), sušené odtučnené mlieko 17 %, kakaový prášok 3 %. Obsah kakaovej sušiny v čokoláde najmenej 46 %.

Môže obsahovať stopy iných škrupinových plodov a arašidov.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella - Brownie

cena: 7,49 €
(3,00 € /100 g)
váha: 250 g

Novinka! Milovníci kakaového Brownie môžu jasať, sýto čokoládová chuť novej Mixitelly vás dostane. Ponorte lyžičku do Mixitelly Brownie a vychutnajte si poctivú porciu lieskových orieškov, arašidov a obľúbenej horkej čokolády Uganda.

Príchuť Brownie ako prví ochutnali členovia Mixit Klubu predplatiteľov. Ochutnávajte novinky medzi prvými aj vy!

Zloženie: jadrá lieskových orechov 30 %, arašidy 30 %, horká čokoláda Uganda 10 % (kakao, cukor, kakaový prášok nízkotučný, kakaové maslo, sójový lecitín, vanilkový extrakt), sušené odtučnené mlieko, kakaový prášok, kokosový cukor, prepustené maslo. Obsah kakaovej sušiny v čokoláde najmenej 80 %.

Môže obsahovať stopy iných škrupinových plodov.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella - Arašidy so slaným karamelom

cena: 7,09 €
(2,84 € /100 g)
váha: 250 g

Novinka! Nechajte na jazyku rozplynúť 70% krém z výberových pražených arašidov, ktorý sme zjemnili bielou karamelovou čokoládou. Chuťový zážitok umocnia drobné zrniečka soli, ktoré si zamilujete s prvou lyžičkou. :-) Mixitelly neobsahujú žiadne umelé konzervanty ani palmový olej. 

Príchuť slaný karamel už mohli ochutnať členovia Mixit Klubu predplatiteľov. Ochutnávajte novinky medzi prvými aj vy. 

Zloženie: arašidy lúpané pražené 70 %, biela čokoláda s karamelom 29,5 % (kakaové maslo, cukor, sušené plnotučné mlieko, laktóza (mliečny cukor), sušená srvátka, sušené odstredené mlieko, karamelizovaný cukor 2 %, emulgátory: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma, soľ), soľ 0,5 %

Môže obsahovať stopy škrupinových plodov.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella - Kokos s bielou čokoládou

cena: 7,09 €
(2,84 € /100 g)
váha: 250 g

75% kokosový krém s prémiovou belgickou čokoládou Callebaut si vás získa prvou lyžičkou. Namiesto bežného cukru je v čokoláde použité menej kalorické sladidlo maltitol. Skvele chutí samotná rovnako ako na pečive, palacinkách, vo smoothies alebo aj v jogurte či na banáne. 

Zloženie: kokos 75 %, belgická biela čokoláda 25 % (sladidlo: maltitol, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitin, prírodná vanilková aróma)

Môže obsahovať stopy arašidov a škrupinových plodov.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella - Arašidová s mliečnou čokoládou

cena: 7,09 €
(2,84 € /100 g)
váha: 250 g

Prichádza Mixitella, ktorá nešetrí na búrskych orieškoch pražených horúcim vzduchom! 75% arašidový krém s prémiovou mliečnou belgickou čokoládou Callebaut má snáď jedinú chybu - jednou lyžičkou to neskončí:) Namiesto bežného cukru je použité menej kalorické sladidlo maltinol. Skvele chutí samotná rovnako ako na pečive, palacinkách, vo smoothies alebo aj v jogurte či na banáne. 

Zloženie: arašidy lúpané pražené 75 %, belgická mliečna čokoláda 25 % (sladidlo: maltitol, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, prírodná vanilková aróma). Obsah kakaovej sušiny v čokoláde najmenej 35 %.

Môže obsahovať stopy škrupinových plodov.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella - Kešu krém s Ruby čokoládou a malinami

cena: 9,99 €
(4,00 € /100 g)
váha: 250 g

Limitovaná zamilovaná edícia, to je Mixitella s čokoládou Ruby z ružových kakaových bôbov. Pre farebné a chuťové súznenie sme pridali malinový prach a plné hrste prémiových kešu orieškov, ktoré tvoria celých 60 % krému. Na prvý pohľad už ste sa zamilovali, počkajte čo s vami urobí prvá lyžička...

Zloženie: jadrá kešu orechov 60 %, ružová čokoláda Ruby 37 % (cukor, kakaové maslo, sušené odtučnené mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, prírodná vanilková aróma), malinový lyofilizovaný prach 3 %

Môže obsahovať stopy iných škrupinových plodov a arašidov.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella - Arašidová s horkou čokoládou Uganda

cena: 7,09 €
(2,84 € /100 g)
váha: 250 g

Prichádza Mixitella, ktorá nešetrí na búrskych orieškoch pražených horúcim vzduchom! 80% arašidový krém s prémiovou horkou belgickou čokoládou Uganda, ktorá obsahuje najmenej 80 % kakaovej sušiny. Skvele chutí samotná rovnako ako na pečive, palacinkách, vo smoothies alebo aj v jogurte či na banáne. Vhodná aj pre vegánov. 

Zloženie: arašidy lúpané pražené 80 %, horká čokoláda Uganda 20 % (kakao, cukor, kakaový prášok nízkotučný, kakaové maslo, vanilkový extrakt). Obsah kakaovej sušiny v čokoláde najmenej 80 %.

Môže obsahovať stopy mlieka, škrupinových plodov a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixit Jam - Višňa s levanduľou

cena: 5,39 €
(2,45 € /100 g)
váha: 220 g

Nespadli sme z višne, ale do nášho džemu spadlo višní rovno 74 % a za nimi tiež voňavá levanduľa! Mixit Jam - Višňa s levanduľou vám vylepší chuť müsli, smoothie, kaše, syrov, toastov alebo napríklad lineckého pečiva. ;)

Zloženie: višne 74 %, cukor 25 %, citrusový pektín, levanduľa (výluh)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixit Jam - Malina s muškátovým orieškom

cena: 5,39 €
(2,45 € /100 g)
váha: 220 g

Len 4 ingrediencie a nevídaných 74 % malín, to je nový Mixit Jam - Malina s muškátovým orieškom. Zlepší chuť müsli, smoothie, kaše, syrov, toastov alebo napríklad lineckého pečiva. ;)

Zloženie: maliny 74 %, cukor 25 %, citrusový pektín, muškátový oriešok 0,05 %

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella - Kešu s horkou a bielou čokoládou + 24 druhov korenia a bylín

cena: 11,19 €
(4,48 € /100 g)
váha: 250 g

Limitovaná edícia. Harmónia horkej 73% čokolády Uganda a bielej čokolády s vanilkou nadchne každého čoko gurmána. Keď sa k tomu pridá jemnosť kešu krému a kryštáliky kokosového cukru, je všetko pripravené pre čarovanie s chuťou a vôňou 24 kvetov, korenín, bylín a diamantovej himalájskej soli. V našej tajnej receptúre koreneného kakaového masla vás okrem iného očarí kvet nevädze, bourbonské korenie, zázvor alebo kvet škorice.

P.S.: Ak vám Mixitella stuhne a viac vám chutí redšia, odporúčame dať pohár na pár minút do horúcej vody, na radiátor alebo na pár sekúnd do mikrovlnky. :)

Zloženie: jadrá kešu orechov 60 %, horká čokoláda Uganda 25 % (kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilkový extrakt), biela čokoláda bio s vanilkou 10 % (bio trstinový cukor, bio kakaové maslo, bio mlieko sušené, emulgátor: sójový lecitín, bio vanilkový extrakt, bio vanilka (kúsky)), kokosový cukor, korenené kakaové maslo 1,8 % (24 druhov korenia, bylín, čajov, extra virgin olivový olej, diamantová himalájska soľ). Obsah kakaovej sušiny v horkej čokoláde najmenej 73 % a v bielej čokoláde 38 %.

Môže obsahovať stopy iných škrupinových plodov a arašidov.

Viac informácií Menej informácií

0 Košík Hore