Proteínovka Malinová

  • cena: 9,49 € (2,11 €/100 g)
  • váha: 450 g

Proteínovka malinová je chutná a poriadne nadupaná kaša bez pridaného cukru! Spojili sme chuť malín a kvalitného CFM srvátkového proteínu a vznikla dokonalá kombinácia pre každého, kto si chce pochutiť a zároveň naplniť svoje svaly poriadnym prísunom živín. Baobab a ovsená múka dodajú energiu do posilky i na ranný zhon. Miesto cukru sme použili vlákninu z koreňa čakanky, ktorá napomáha správnemu tráveniu. 

V jednej porcií 90 g získate 22,5 g bielkovín, 21,6 g vlákniny pre dobré trávenie a 45,0 g sacharidov.

Zloženie: ovsená múka, CFM srvátkový proteín, ovsené vločky (jemné), vláknina z koreňa čakanky, lyofilizované maliny, baobab

Viac informácií Menej informácií

Čučoriedkovica Gaštanová

  • cena: 9,89 € (1,65 €/100 g)
  • váha: 600 g

Pri vytváraní novej kaše sme obleteli celý svet, mrazom sušenú kanadskú čučoriedku sme doplnili merlíkom čilským, chrumkavou slivkou, šťavnatou marhuľou a baobab je až z planéty Malého princa. 100% poctivý gaštanový základ dáva kaši nezameniteľnú chuť. To všetko bez cukru, bez lepku a vegan!

Zloženie: gaštanová kaša (Gaštanová múka 27%, sladový výťažok bezlepkový), Marhuľa (Marhuľa, ryžová múka), lieskové orechy pražené, slnečnicové semienka, quinoa crispies, baobab, lyofilizované čučoriedky (2,5 %) a slivka

Viac informácií Menej informácií

Gaštanovica

  • cena: 8,99 € (1,38 €/100 g)
  • váha: 650 g

Dobrá správa pre milovníkov super kaší! Obľúbená gaštanovka teraz vonia po kokose a jabĺčkach, ktorú dopĺňajú zázračné chia semienka, mandle a tekvicové semená. Kaša zahreje a dodá silu všetkým pracantom aj školákom. Pozvite výdatnú a zdravú kašu do vašej misky!


* Ako na kašu? Nasypte mix do 2/3 hrnčeka, do rovnakej výšky dolejte horúcou vodu či mliekom, zamiešajte a chvíľu počkajte. Ak je riedka, dosypte, ak je hustá, dolejte .. každému chutí inak :)

Zloženie: ryžová kaša (ryža, sušené mlieko, probiotiká), gaštanová kaša (kukuričná krupica, gaštanová múka, cukor), jablká, strúhaný kokos, mandle, tekvicové semienka, semena chia (salvia hispanica)

Viac informácií Menej informácií

Bobule v ryži

  • cena: 6,99 € (1,27 €/100 g)
  • váha: 550 g

Bezlepková ryžová kaša s jogurtom a bobuloidným ovocím... skrátka 50g zaliať 100ml horúcej vody a radosť je na svete!

Zloženie: ryžová kaša instantná (ryžová kaša instantná, cukor, sušený jogurt, instantné mlieko, soľ, probiotické kultúry), lyofilizované maliny, jahody, čierne ríbezle a černice

Viac informácií Menej informácií

Dolce Banana

  • cena: 7,49 € (1,00 €/100 g)
  • váha: 750 g

Nie je to banán v čokoláde, nie je to šálka horúceho kakaa ani miska müsli.. je to to najlepšie zo všetkého, a pritom nepresladené. Nasypete, zalejete horúcou vodou, zjete.. a potom opäť to isté celé znova! :-)

Zloženie: ovsené vločky, ovsené a pšeničné lupienky chrumkavé, banán lyofilizovaný, čokoláda (kakaová hmota, kakaové maslo, maslový tuk, kakaový prášok, sójový lecitín, maltodextrín), sušené mlieko, mandle plátky, banán lyofilizovaný

Viac informácií Menej informácií

0 Košík Hore