2 nové Mixitelly v predaji: Brownie a Lieskový oriešok

Vypečený jesenný mix sa vracia v legendárnom "dedinkovom" tubuse.

Vianočný mix s tradičnou receptúrou je späť v novom tubuse

Zapnite si strážneho vtáčika na nové Adventné kalendáre. Prvé kusy budú za uvádzaciu cenu 33,39 € a 24,99 €.

Úvodné blognutie

Vitajte na našom novom mixitiom blogu, cez ktorý môžete nahliadnuť aj do grafiky pripravovanej druhej verzie webu Mixit.cz. Aký je prvý dojem? Nám sa páči a robíme na ňom, až sa občas zadymí nejednému z hlavy :-)  

Prečo sme sa rozhodli pre blogovanie? Celé 3 roky súžitia s myšlienkou Mixit sa neskutočne bavíme každým novým nápadom a jeho realizáciou. Niektorý skončí ohodnotení ako „kravina“ v šuplíku, iný nás posunie ďalej. Do poslednej chvíle pred spustením sme si neboli istí, či je na nákup cereálií, müsli a iných zdravých dobrôt cez internet ČR pripravená... po dvoch rokoch ostrej prevádzky sme sa presvedčili, že je možné dať e-shopu s potravinami hravú podobu, na ktorej sa dá stavať. Behom tej doby sme zažili aj mnoho miľníkov, drobných zvratov a úsmevných udalostí. Radi sa o ne s našimi fanúšikmi budeme deliť..

Na začiatok sme si pripravili naozajstný zážitok.. Fotku našej prvej pravádzky po tom, čo sme ju na jar 2010 s nadšením v očiach vymaľovali. Za povšimnutie stojí „magneťák“ zn. Fugison, ktorý robil spoločnosť pri dlhých letných mixovacích večeroch.

Bicykel išiel von, veľa vriec zrna dnu. 
Späť na všetky články

0 Komentárov k článku Úvodné blognutie


Komentár

Ďalšie články

0 Košík Hore