DOPRAVA ZA 1 CENT s Packetou, ale len do nedele 26.9.. Náš TIP: Čokoládové dobroty sú späť v ponuke

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Mixit vydáva vreckovú hernú konzolu - prvá hra je hotová!

Je to vonku, hra začína! Odhaľujeme pre vás dlho utajovaný projekt - Mixit vreckovú hernú konzolu, pre ktorú sme už dokončili prvú hru. Už čoskoro si ju budete môcť vyskúšať na vlastné prsty.

MARTIN, CEO MIXIT: "NA VÝVOJI HERNEJ KONZOLY MIXIT SA PRACUJE UŽ 2 ROKY."

Prototy naší konzole je připraven. Už mu chybí jen správný kabátek, o kterém rozhodnou naši fanoušci.

VEDÚCI VÝVOJA, IGOR SULA: "MÁME ZOSTAVENÚ FUNKČNÚ ZÁKLADNÚ DOSKU. VYVINUTÝ NOVÝ ENGINE. A PRVÁ HRA UŽ NA NOVOM ENGINE FUNGUJE A JE HRATEĽNÁ!"

Dlhé mesiace sme rozširovali programátorský tím, aby sme vytvorili vývojársku hernú sekciu ktorá našim zákazníkom ponúkne ďalšiu odmenu za ich nazbierané kredity - vreckovú hernú konzolu, ktorá zabaví malých aj veľkých. Hlavní hrdinovia našich hier budú dôverne známi Mixiťáci - vtáčik, zajac a ďalší obyvatelia lesa , ktorí často zdobia naše tubusy. Pamätáte na vreckové herné "digihry", ktoré na prelome 80. a 90. dobyli nejedno hráčskej srdce? Naša prvá hra je nostalgickou spomienkou na detské roky.

Vedúca grafického oddelenia, Zuzana Hnídková. "K dokonalosti chýba už len zvoliť dizajn krytu celej hry. Máme na výber z troch variantov a boli  by sme radi, ak by ste nám pomohli vybrať, ktorý sa vám najviac páči?"

Čoskoro pre vás spustíme hrateľnú verziu pre webové prehliadače, aby ste si mohli s Mixit trochu "zagembliť". Nový brigádnik zajac má za úlohu plniť tubusy čokoládovými vajíčkami, počet objednávok rastie a rýchlosť je kľúčová. Trúfnete si?

...už čoskoro doplníme nové informácie.

Späť na všetky články

0 Komentárov k článku Mixit vydáva vreckovú hernú konzolu - prvá hra je hotová!


Komentár

Ďalšie články

0 Košík Hore