DNES KONČÍ: Predpredaj Veľkého adventného kalendára so zľavou 4 € už len do dnešnej polnoci 24.10. 23:59. Dopravu máte zdarma!

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

EKOkrabica na vaše müsli je tu!

Už viete, že Mixit má rád prírodu. A my pre vás teraz máme ďalšiu skvelú správu. Vypočuli sme početné priania a prosby našich zákazníkov a fanúšikov a dovoľte, aby sme vám teraz predstavili novinku v balení müsli – EKOkrabicu! 

Už si nemusíte lámať hlavu, čo s hromadiacimi sa tubusmi (aj keď ich využitie môže byť praktické a zábavné ;), teraz si svoju pravidelnú dávku müsli či kaše môžete objednať v ľahko recyklovateľnom kartónovom obale! Ľahko sa triedi, nezaťažuje životné prostredie, pekne vyzerá a jeho ďalšiemu využitiu sa medze nekladú. Máte nápady, ako náš zbrusu nový obal využiť k niečomu originálnemu? Pochváľte sa nám v komentároch alebo napríklad na facebooku či Instagramu. Už teraz sa tešíme, s akými návrhmi prídete :)

Späť na všetky články

2 Komentáre k článku EKOkrabica na vaše müsli je tu!

Tatiana

Tatiana

Dobrý deň. Bude možné objednať už hotové mixy do ekokrabíc alebo zvažujete možnosť vrátenia prázdnych tubusov? Pri stále aktuálnej otázke znižovania odpadov by to bolo zaujímavé. vďaka za info. Tatiana

Odpovedať
Elena

Elena

Dobry den, tiez by ma zaujimala otazka recyklacie vasich obalov, su stare tubusy recyklovatelne?Velmi ma potesil tento clanok, idem vyskusat a navrhovala by som, aby rovno boli balene vsetky mixity do ekokrabic. dakujem Elena

Odpovedať

Komentár

Ďalšie články

0 Košík Hore