DNES KONČÍ: Predpredaj Veľkého adventného kalendára so zľavou 4 € už len do dnešnej polnoci 24.10. 23:59. Dopravu máte zdarma!

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Dušan s Mixitom na olympiádu

Dušan Kožíšek je v súčasnosti jedným zo špičkových českých reprezentantov v behu na lyžiach, a pretože sa pilne pripravuje na zimnú olympiádu v Soči 2014, plácli sme si na spoluprácu. My mu zaistíme dostatočný prísun energie a on sa za to s nami občas podelí o nejakú zábavnú fotku či video zo svojich príprav.

Dušan, rodák z Krkonoš, začínal svoju športovú kariéru v Harrachove skokmi na lyžiach, čo ale nebolo to pre neho to pravé. Vymenil lyže za bežky a urobil dobre. Medzi najväčšie úspechy jeho bežkárskej kariéry patrí niekoľko zlatých a bronzových medailí z regionálnych závodov a Majstrovstiev sveta. Okrem toho sa tiež zúčastnil dvoch zimných olympiád a teraz ho čaká už tretia v poradí. My sa postaráme o energiu, Dušan o medailu.

Dušan dobýva vrcholky sveta a Mixitka nesmie chýbať..


Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku. U Dušana je to poznať.


A ako bonus si pozrite Dušana na kolieskach, keď mu ako prekážky poslúžili Mixit tubusy.

Takže Dušan, nech Ti to kĺže ako do teraz a za celý Mixit držíme palce na OH 2014. Budete fandiť s nami? :-)
Späť na všetky články

0 Komentárov k článku Dušan s Mixitom na olympiádu


Komentár

Ďalšie články

0 Košík Hore