DOPRAVA ZA 1 CENT s Packetou, ale len do nedele 26.9.. Náš TIP: Čokoládové dobroty sú späť v ponuke

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Adventný kalendár Mixit

Adventný kalendár Mixit pre rok 2020 je opäť veľký a nabitý novinkami, to už možno tušíte :) Ale viete, že adventný kalendár Mixit je tu s nami už od roku 2014? Poďte si s nami pripomenúť jeho históriu! :)

2019 - Duet osvedčených kúskov, poriadne sme vyladili dvojku: Veľký a Mixitkový adventný kalendár.

2018 - Mixit advenťák, ktorý má pol metra na výšku! Prvýkrát v histórii sme urobili tiež 2 nové verzie, aby si každý mohol vybrať: špeciálny bezlepkový adventný kalendár plný bezlepkových dobrôt a mixitkový adventný kalendár pre milovníkov našich zdravých tyčiniek Mixitek.


2017 - Roztomilé zvieratká z lesa tešili počas celých Vianoc 2017 deti i dospelých.

2016 - Cibulákový motív si získal naše aj vaše srdce.

2015 - 24 zdravých prekvapení zabalených v krásnej krabici so zimnými a vianočnými zvykmi.


2014 - Prvý Mixit adventný kalendár! Po menších pôrodných komplikáciách urobil radosť stovkám našich zákazníkov. Preto sme sa rozhodli s týmto produktom pokračovať a v Mixit vianočnej kolekcii si vedľa Vianočného mixu a Mikulášskej nádielky vybojoval svoje čestné miesto.

Za 4 roky svojej existencie urobil Mixit adventný kalendár už veľa radosti. Podeľte sa s nami o vašu radosť tiež - označte svoju fotku hashtagom #mixitvianoce. Tie najlepšie fotky budeme zdieľať a tiež po zásluhe odmeníme ;)


Späť na všetky články

0 Komentárov k článku Adventný kalendár Mixit


Komentár

Ďalšie články

0 Košík Hore