DNES KONČÍ: Predpredaj Veľkého adventného kalendára so zľavou 4 € už len do dnešnej polnoci 24.10. 23:59. Dopravu máte zdarma!

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Ďakujeme! :)

...za čo, pýtate sa? Za prestížne ocenenie EY Začínající podnikatel roka 2015, ktoré sme si prevzali na slávnostnom večere na Žofínskom pódiu z rúk riaditeľa Českej televízie. A za ocenenie ďakujeme práve vám, pretože naši milí fanúšikovia a zákazníci sú odrazom našej práce a toho, že má zmysel.


Ale porozprávame Vám to od začiatku... Ernst & Young podnikateľ roka je medzinárodná súťaž, ktorá je aj v ČR vyhlasovaná už vyše 10 rokov a medzi výhercami sú mená ako pán Breza z Kooh-I-NOOR, pán Samaras z Kofoly alebo pán Jačura, majiteľ Student Agency. Ambície medzi tieto velikány s našou firmičkou samozrejme nemáme, ale oslovili nás dámy z usporiadateľskej spoločnosti Ernst & Young už v rámci ročníka 2014 s tým, že spĺňame podmienky pre účasť v kategórii "Začínajúci". S účasťou sme súhlasili, je to predsa len 5 rokov od začiatku fungovania, sme nadšení, skúšame preraziť v niečom novom a zároveň čísla napovedajú, že ide o fungujúce podnikanie.

Spracovali sme teda podklady hoci sme tušili, že konkurencia medzi začínajúcimi podnikateľmi je veľká a my skôr ako v súťažení sme dobrí v mixovaní müsli a v hľadaní nových zaujímavých chutí. Cenu sme si podľa očakávania neodniesli, ale finálový večer bol pre nás aj tak veľmi inšpiratívny.. za príbehmi veľkých značiek je totiž neskutočná usilovnosť a ľudia, ktorí sú skromní rovnako tak, ako keď svoje podnikanie pred desiatkami rokov začínali budovať.

Tohtoročný ročník mal pre nás praktický rovnaký priebeh.. pohovor so zástupcami EY o tom, ako nám to ide a na čom pracujeme, dodanie aktuálnych výsledkov a späť k mixovaniu. Jedného dňa ale zavolala tajomne koordinátorka akcie Helena s tým, že sme možno čosi vyhrali a príde k nám režisér Igor Chaun natáčať video z výroby, expedície, prevádzky. Ako vždy sme znervózneli, upratali náš pracovný stôl a strávili jedno nakoniec veľmi príjemné popoludnie so štábom, ktorý u nás natočil medailón.

Pokyn od Heleny znel tento rok jasne: "Chlapci, vy musíte v smokingu!". Museli sme sa pozrieť na internete, ako presne má smoking vyzerať, vybavili sa v požičovni šiat a vydali sa na odovzdávacie večer na Žofín. Teda "vydať sa" nie je to presné slovo, ako čerství otcovia máme totiž ešte väčšiu tendenciu chodiť neskoro, skrátka nič nie je tak jednoduché ako predtým :) Kým Tomáš bol tentoraz na mieste včas, Martin dorazil orosený takmer vo chvíli, keď nás Marek Eben volal na pódium.

Na nervozitu nebol čas, skrátka sme mali v okamžiku mikrofon pri ústach, reflektory v očiach a boli som radi, že sme sa zmohli na nejaký ten vtip, rozumnú odpoveď a poďakovanie. Pán Eben nás ešte stihol potešiť oznámením, že si zo zvedavosti so ženou objednali Mixit, riaditeľ ČT nám odovzdal krásne 2 sošky (jednu od EY, jednu od ČT) a my sme sa už s úsmevom ponáhľali k stolu, kde sme okrem iných milých ľudí spoznali napríklad Dana Bártu, ktorého si obaja ako umelca veľmi ceníme. Určite nesmieme zabudnúť na hlavnú postavu večera, Zdeňka Pelca, ktorý si odniesol ocenenie EY Podnikateľ roka 2015 a ktorého GZ media vyrába v Loděnicích už desiatky rokov CD a posledné roky opäť hlavne gramofónové platne.

Titul EY Začínající podnikatelé roku 2015 berieme skôr než ako ocenenie doterajšej práce ako možnosť, vďaka ktorej budeme môcť ďalej posúvať naše podnikanie a vyjednávať lepšie podmienky u našich dodavateľov. A za tú možnosť ďakujeme celému nášmu tímu, ktorý sa na spoločnom diele podieľa, a hlavne vám, našim zákazníkom. Je to pre nás záväzok a motivácia byť ešte lepší, ponúknuť vám ešte väčší zážitok z nákupu! ;)


Za tím Mixit, Martin a Tomáš 

Späť na všetky články

0 Komentárov k článku Ďakujeme! :)


Komentár

Ďalšie články

0 Košík Hore