Nové výhodné balenia nápoja Drink Mixit: Degustačný mix (6 ks) a MegaMix (10 + 2 balení zdarma)

Sušienky

Sušienka Čokoládová

  • cena: 0,99 €
  • váha: 45 g

Sušienková čokoládová klasika dovedená k dokonalosti, pritom jemná a nadýchaná.. Taká je táto Mixit sušienka vyladená z vločiek, pravej belgickej čokolády a ďalších dobrôt čerstvo vytiahnutá z pece a akurát veľká, aby sa vošla do tubusu a zasýtila pri čaji alebo káve :)

Zloženie: Čokoládová: pšeničná múka, pravá belgická čokoláda horká 27% (kakaová hmota, cukor, prírodná vanilka), maslo, prírodný cukor trstinový, ryžový sirup , repkový olej, sójový lecitín, prášok do pečiva, soľ

Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, orechov, arašidov a sezamu.

Viac informácií Menej informácií

Sušienka Dr. Mačatý

  • cena: 1,19 €
  • váha: 45 g

Dr. Mačatý predpisuje aj túto výrazne zelenú a ešte chutnejšiu sušienku s makadamovými orechmi a bielou čokoládou.. Taká je táto Mixit sušienka vyladená z vločiek, čaju matcha a ďalších dobrôt čerstvo vytiahnutá z pece a akurát veľká, aby sa vošla do tubusu a zasýtila pri čaji alebo káve :)

Zloženie: Matcha tea sušienka :pšeničná múka celozrnná, pšeničná múka hladká, maslo, trstinový cukor, pravá belgická čokoláda biela 16% (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, sójový lecitín, vanilka), vajíčka, makadamové orechy, zelený čaj matcha 2%, jedlá sóda, soľ

Môže obsahovať stopy mlieka, iných orechov, arašidov a sezamu.

Viac informácií Menej informácií

Sušienka Arašidová

  • cena: 0,99 €
  • váha: 35 g

Náramne chrumká a vonia praženými arašidmi , je krehká a nadýchaná.. Taká je táto Mixit sušienka vyladená z vločiek, orieškov a ďalších dobrôt čerstvo vytiahnutá z pece a akurát veľká, aby sa vošla do tubusu a zasýtila pri čaji alebo káve :)

Zloženie: Arašidová: ovsené vločky, kypriace látky: difosforečnan disodný, hydrogenuhličitan sodný, uhličitany sodné; pšeničná múka, vajce, surový trstinový cukor, smotana (vysoce pasterovaná) získaná zo syrového kravského mlieka, semená podzemnice olejnej (arašidy) 15,8%.

Môže obsahovať stopy škrupinových plodov, zeleru, horčice, arašidov, sóje, sezamu, oxidu siričitého a vlčieho bôbu.

Viac informácií Menej informácií

Sušienka Kokosová

  • cena: 0,99 €
  • váha: 35 g

Krásne vonia vďaka čerstvo nastrúhanému kokosu, je krehká a nadýchaná. Taká je táto Mixit sušienka vyladená z vločiek, orieškov a ďalších dobrôt čerstvo vytiahnutá z pece a akurát veľká, aby sa vošla do tubusu a zasýtila pri čaji alebo káve :)

Zloženie: ovsené vločky, kypriace látky: difosforečnan disodný, hydrogenuhličitan sodný, uhličitany sodné; pšeničná múka, vajce, surový trstinový cukor, smotana (vysoko pasterovaná) získaná zo syrového kravského mlieka, kokos strúhaný 8,52%

Môže obsahovať stopy škrupinových plodov, zeleru, horčice, arašidov, sóje, sezamu, oxidu siričitého a vlčieho bobu.

Viac informácií Menej informácií

Sušienka Zázvorová

  • cena: 0,99 €
  • váha: 35 g

Krehká, nadýchaná a voňavá vďaka čerstvému zázvoru. Taká je táto Mixit sušienka vyladená z vločiek a ďalších dobrôt čerstvo vytiahnutá z pece .Je akurát veľká, aby sa vošla do tubusu a zasýtila pri čaji alebo káve :)

Zloženie: Zázvorová sušienka: ovsené vločky, kypriace látky: difosforečnan disodný, hydrogenuhličitan sodný, uhličitany sodné; pšeničná múka, vajce, surový trstinový cukor, smotana (vysoko pasterovaná) získaná z syrového kravského mlieka, zázvor 3,32%

Môže obsahovať stopy plodov obsahujúcich škrupinu, zeleru, horčice, arašidov, sóje, sezamu, oxidu siričitého a vlčieho bobu.

Viac informácií Menej informácií

tube ico

Pomenujte si mix rename-mix-ico

Celková cena:
0,00 € / 0 g
(0,00 €/100 g)

Výživové údaje

na 100 g :
Energia :0,0 kJ / 0 kcal
Tuky:0 g
Nasýtené tuky:0 g
Sacharidy:0 g
Cukry:0 g
Vláknina:0 g
Bielkoviny:0 g
Soľ:0 mg

Podiel prísad

0.0%zaplnenie tubusu
0 Košík Hore