Nemohli sme sa ho dočkať! Vianočný mix s tradičnou receptúrou je späť a v novom tubuse.

Novinka! Výhodná zostava 3 Vianočných mixov v zberateľskej edícii :-)

Predpredaj Veľkého adventného kalendára Mixit zahájený! Expedujeme od 26.10.

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Zakladatelia Mixit - Martin Wallner a Tomáš Huber: Základom je srdečný prístup!

Zdroj: kamzakrasou.sk 4. 7.


Zakladatelia Mixit - Martin Wallner a Tomáš Huber: Základom je srdečný prístup!

Mixit.sk sa na Slovensku pomaly stáva synonymom pre zdravé, chrumkavé a chutné raňajky. Vyspovedali sme preto ich zakladateľa, Martina Wallnera a Tomáša Hubera. V čom sú ich raňajkové zmesi, proteínové drinky , Mixitky a ďalšie dobroty špeciálne?

Ako by ste Mixit opísali?

No, to záleží na tom, komu. Svojej babičke Mixit popisujem ako značku, čo vyrába rôzne lahodné cereálne raňajkové zmesi a zároveň zákazníkom umožňuje si vlastné müsli namixovať podľa svojej chuti. Svojim kamarátom zdôrazňujem nové produkty a postupy, lyofilizáciu čiže sušenie mrazom, pri ktorom si ovocie zachová väčšinu živín, alebo proteínové drinky. Mixitu sa to darí prepájať aj s maškrtením - poznáte naše štvrťkilové chrumkavé čokolády alebo najnovšiu sériu slaných orieškov z pece s korením?

Zdroj: mixit.sk

Zákazníkov okrem lahodných chrumkavých zmesí a možnosti namixovať si svoje vlastné müsli baví tiež nevšedná komunikácia a premyslená grafika. Darí sa nám ich zaujať meniacimi sa vzormi na tubusoch, prinášaním stále nových produktov aj naším srdečným prístupom.

Mixit má srdečný prístup? Ako sa to prejavuje?

Zákazníci sú u nás vždy na prvom mieste. A boli už pred tými desiatimi rokmi, kedy sme v Čechách vznikli. Snažíme sa tiež pomáhať, napríklad počas korona krízy sme v Česku a na Slovensku spolu so svojimi zákazníkmi prispeli produktami v hodnote 36 000 € v rámci charitatívneho projektu Myslíme na lekárov . Od novembra 2019 sme sa zákazníkmi vybrali ďalších 22 000 € pre 13 rôznych charitatívnych projektov v rámci kampane Mixovanie dobrých skutkov.

0 Košík Hore