Nemohli sme sa ho dočkať! Vianočný mix s tradičnou receptúrou je späť a v novom tubuse.

Novinka! Výhodná zostava 3 Vianočných mixov v zberateľskej edícii :-)

Predpredaj Veľkého adventného kalendára Mixit zahájený! Expedujeme od 26.10.

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Vyhrajte štyri druhy orieškov z pece - hot novinku od Mixit.sk

Zdroj: woman.sk 1. 7.


Vyhrajte štyri druhy orieškov z pece - hot novinku od Mixit.sk

Že to v Mixit.sk vedia sa sladkým, to sa vie už nejaký ten piatok. Ale že sú odborníci na slané a korenené snacky k telke, to je teda pikantná novinka. V sérii slaných orieškov z pece začali s príchuťou Med a chilli a teraz pridávajú tri nemenej korenené a nemenej návykové novinky – Rozmarín a citrónová tráva , Sezam s ružovou soľou a pikantné Štyri druhy korenia . Chrumkavý snack okorení večer s priateľmi, záhradné párty aj večerné sledovanie televízie.

Okrem toho, že všetky kombinácie chutia perfektne samé o sebe, vynikajúco sa dopĺňajú aj s ostatnými príchuťami. Najlepšie vo výhodnom sete Štvorka Orieškov z pece , kde nájdete všetky vypečené varianty, a môžete sa tak rozhodnúť, ktorú nasypete pred návštevu a ktorú si pekne schováte sami pre seba.

Pozor čitateľská súťaž!

A práve túto sadu môžete vyhrať, teda presnejšie jednu zo 3 sád, ak správne odpoviete na súťažnú otázku a budete mať šťastie!

Správnu odpoveď hľadajte na www.mixit.sk .

0 Košík Hore