Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Viete aké je zdravé zobkanie? – súťaž

Zdroj: modernysvet.sk 3. 12.


Raňajkám a desiatam holdujú v Mixite už dlho, teraz podporujú celodenné zobkanie. Namixovať si môžete vlastné varianty, existujú aj hotové mixy preverené maškrtnými jazýčkami aj zobáčikmi. Najnovší Paleo Mix je (ako) stvorený pre celodenné maškrtenie.

Mixit je veľký zástanca jedál, ktoré nemajú „oficiálne“ pomenovanie, pretože prebiehajú po celý deň, tak nejako aj medzi desiatami alebo po večeri. Hovorí im zobkanie a má pre ne veľa variant, ktoré si môžete namixovať podľa svojich chutí na mixit.sk. V zobacom sortimente nájdete sušený zázvor, dračie ovocie, figy a desiatky ďalších ingrediencií, z ktorých si môžete vytvoriť vlastný mix.Paleo Mix, na mixit.sk 350 g za 5,79 €.

Okrem toho nájdete v sekcii hotových mixov špeciality, ktoré namiešali sami Mixiťáci a vždy do nich dodali niečo navyše. Najnovšie je Paleo Mix napríklad celý osladený medom a dokonale vyhovuje aktuálnemu výživovému trendu – Paleo diéte. Je ako z učebnice paleontológie a navyše chutí všetkým, aj tým, čo si Paleo spájajú akurát tak s mamutmi. Nájdete v ňom oriešky, ovocie a semienka, na ktorých si mohol pochutiť aj človek v dobe kamennej. Vy sa pripravte na dobu pečenú, chrumkavú a medovú!
Orechy z udiarne, na mixit.sk 170 g za 6,59 €.

V Zobacej hitparáde bodujú taktiež slané Orechy z udiarne, ktoré skrývajú mandle, kešu aj vlašské orechy prevoňané domácim údeným. Tento chrumkavý orechový raj ako sa patrí dochutí rodinné večerné sledovanie obrazovky aj koktejlovú párty. A čo potom Oriešky z pece! Kešu a mandle obalené v mede so štipkou čili uspokoja chuťové bunky milovníkov sladkého, pálivého i chrumkavého.Oriešky z pece – med a chilli, na mixit.sk 140 g za 4,09 €.

Na mixit.sk si zabezpečíte dopoludňajšie desiatové zobkanie aj morsko-slanej a zároveň medovo-sladkej orieškovej delikatesy pre večerné maškrtenie pri televízore. Namixujte si vlastnú zmes, alebo vyskúšajte jednu z hotových variantov. Dobrú a chrumkavú chuť.

Pozor, súťaž! Mixit.sk a portál moderný svet pre vás pripravili súťaž. Traja z vás môžu vyhrať zdravé maškrtenie. Súťažná otázka: Vymenjte aspoň dva druhy dobrôt na zobkanie, ktoré ponúka Mixit. Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 6.12.

0 Košík Hore