Nemohli sme sa ho dočkať! Vianočný mix s tradičnou receptúrou je späť a v novom tubuse.

Novinka! Výhodná zostava 3 Vianočných mixov v zberateľskej edícii :-)

Predpredaj Veľkého adventného kalendára Mixit zahájený! Expedujeme od 26.10.

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

TUBUS PLNÝ DOBRÝCH SKUTKOV OD MIXIT

Zdroj: Gastro 17. 7.


TUBUS PLNÝ DOBRÝCH SKUTKOV OD MIXIT

Do tubusov Mixit.sk sa nezmestia len cereálie. V špeciálnej sekcii „Pomáhaj s Mixit" na www.mixit.sk môžete

do svojho tubusu okrem cereálií, orieškov a sušeného ovocia prisypať aj Dobré skutky. Každý Dobrý skutok stojí 1 €. Ako prvý môžete prispieť na pomoc doktorom a sestričkám, ktorí aktuálne bojujú v prvej línii. Navyše im | Mixit pomáha aj priamo. Za každý Dobrý skutok v hodnote 1 € vyrobí a pošle zdravotníkom dve mušli tyčinky- Mixitky (každú v cene práve toho 1 €), plné energie

jednu za zákazníka a druhú za seba. Okrem toho Mixit poslal do zdravotníckych zariadení 2000 tyčiniek a 1000 špeciálnych mušli.

Ako Dobré skutky fungujú?

Ku každej objednávke si v sekcii „Pomáhaj s Mixit" môžete vybrať organizáciu, ktorej chcete pomôcť a prispieť im prostredníctvom nadačného fondu Mixit. Jeden Dobrý skutok stojí 1 € a kúpiť si ich môžete neobmedzene. Za dar zaplatíte Mixitu pri platení objednávky a on potom celú sumu pošle vami vybranej organizácii prostredníctvom Nadačného fondu Mixit. Ako malé poďakovanie za pomoc vám v balíku s bežnou objednávkou príde nálepka „Pomáham s Mixit". Zatiaľ môžu zákazníci prispieť „iba" zdravotníkom, postupne však pribudnú aj ďalšie organizácie a jednotlivci, ktorí potrebujú našu pomoc.

A prispieť môžete aj inak ako objednávkou. „Budeme strašne radi, keď budete Dobré skutky zdieľať na sociálnych sieťach a pomôžete nielen vybrať viac prostriedkov, ale aj šíriť povedomie o charitatívnych organizáciách a ďalších spôsoboch priamej pomoci," dodáva Martin Wallner, spoluzakladateľ Mixit.

0 Košík Hore