Nemohli sme sa ho dočkať! Vianočný mix s tradičnou receptúrou je späť a v novom tubuse.

Novinka! Výhodná zostava 3 Vianočných mixov v zberateľskej edícii :-)

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

SÚŤAŽ: Vyhrajte raňajky pre každého člena rodiny

Zdroj: dobruchut.aktuality.sk 6. 7.


Ak do nedele 12.7. pridáte recept na raňajky inšpirované letom, budete v hre o tento chrumkavý balíček od Mixit.

Mixit pripravil rodinnú raňajkovú sadu, kde má každý člen rodiny svoj špeciálny mix. Raňajkovať tak môže celá rodina pohromade a zároveň každý to svoje.

Rodinka sa skladá z:

Mixu pre mamičku , ktorý vytvorila pre Mixit najmladšia víťazka Masterchef na svete Kristína Nemčková. Receptúra v podaní Masterchefky pripomína bonboniéru v tubuse - každé sústo vás prekvapí. Ochutnáte súhru mrazom sušených jahôd a malín spolu s lahodnými mandľami v mliečnej čokoláde, hoblinkami horkej belgickej čokolády a chrumkavým vypečeným základom. Celý mix je prevoňaný kardamonom a škoricou.

Mixu pre našich chrobáčikov . Hravý, nadýchaný a neskutočne chrumkavý mix je plný kakaových vankúšikov, chrumiek a obsahuje hrsť mrazom sušených malín, jahôd a banánov. To všetko vo farebnom tubuse s obyvateľmi rozprávkové lúky.

Mixu pre otecka so slaným karamelom . Ten namiešali pre Mixit sami oteckovia – Dva tátové Michal a David, ktorí natáčajú na rovnomenný Youtube kanál a Instagram. Podmanivú chuť chrumiek v čokoláde so slaným karamelom doplnia pekne vypečené dobroty - pražené jadrá lieskových orieškov, naše jedinečné pečené cereálie s medom a kokosovým cukrom, chuťový pôžitok ďalej umocnia nasekané sušené figy. Keď sa potom všetky ingrediencie zídu na jednej lyžičke, sú doslova na zožratie! :-) ... a nielen pre oteckov.

Môžete si ich všetky kúpiť na www.mixit.sk , prípadne si tu môžete namiešať svoj vlastný mix musli, kaší, lyofilizovaného chrumkavého ovocia alebo musli tyčiniek mixitiek.

0 Košík Hore