Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

SÚŤAŽ: Vyhrajte Mixitelly - orieškové nátierky, ktoré budete chcieť jesť lyžičkou len tak

Zdroj: dobruchut.aktuality.sk 21. 9.


3 rafinovane namixované orieškové dobroty máme pre jedného z vás.

Stačí, ak do nedele 27.9. pridáte ľubovolný recept na naše stránky a ste v hre.

Na výber máte z troch druhov:

Mixitella - Lieskové orechy a arašidy (Zloženie: 60 % lieskových orechov, 40 % arašidov, nič viac, nič menej.)

Mixitella - Mandle a arašidy (Zloženie: 60 % mandlí, 40 % arašidov, nič viac, nič menej.)

Mixitella - Kešu a arašidy (Zloženie: 60 % kešu, 40 % arašidov, nič viac, nič menej.)

Zdroj: Mixit.sk

Neodolateľné Mixitelly

Klasické sladké orieškové nátierky obsahujú asi tak tonu cukru a hektolitre palmového oleja. S arašidovým maslom to býva občas dosť podobné. Preto prichádza Mixit a predstavuje svoje úplne nové varianty lahodných orieškových krémov, Mixitelly od Mixit obsahujú len oriešky a arašidy. A výsledok? Lahoda!

Mixit už dlho razí prístup, že palmový olej je tabu, cukor nie je potrebné dávať do všetkého a na webe mixit.sk si môžu pomocou šikovných filtrov svoje dobroty nájsť aj bezlepkoví alebo vegáni. Žiadny palmáč ani dochucovadlá, vlastne vôbec nič iné ako len rôzne druhy orieškov a arašidy nebolo pri výrobe nových príchutí potrebné. Dáva to zmysel, veď sú to predsa orieškové a nie cukrové alebo palmové krémy.

Mixitelly bez pridaného cukru vznikli hneď v troch variantoch, Kešu a arašidy, Lieskové orechy a arašidy a Mandle a... hádajte čo. Chutia fakt senzačne, na pečive, v jogurte alebo len tak po lyžičkách. Dajte si len dobrý pozor, nech tých lyžičiek nespapáte veľa, jemný krém sa nezdá, ale zasýtia vás raz dva. Ako by aj nie, keď sú plné proteínov a zdravých tukov.

Všetky kúpite na www.mixit.sk , kde si tiež môžete namiešať svoj vlastný mix musli, kaší, lyofilizovaného chrumkavého ovocia alebo musli tyčiniek Mixitiek.

0 Košík Hore