Vážení zákazníci, mixujeme pre vás na plné obrátky a objednávky zvládame odosielať v bežnom termíne. Je skvelý čas nakúpiť darčeky pohodlne a bez stresu. :-) 

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

SÚŤAŽ o vianočný balíček čaká na troch z vás

Zdroj: bezlepku.sk 27. 10.


Vianočná kaša

Sypká zmes na prípravu pšenovej kaše s orechami, čokoládou a mrazom sušeným ovocím.

Aká kaša vonia a hreje ako Vianoce? No predsa tá vianočná! MIXIT spojil ich obľúbené dobroty – jemný pšenový základ, čokoládu s karamelom, mrazom sušený pomaranč, vlašské orechy, jabĺčka a navrch všetko posypali kúzlom Vianoc – škoricou, klinčekom a badiánom. Urobte si z každého rána sviatočnú chvíľu.

Mixit Drink – Vianočný (5 porcií)

Sypká zmes na prípravu proteínového nápoja s vysokým obsahom bielkovín.

Limitovaná vianočná edícia. Vôňa Vianoc v limitovanom drinku od Mixit! Po ochutnaní zažijete naozajstné sviatočné kúzlo – tradičné vianočné korenie a karamel, spolu s výdatnou porciou bielkovín a vlákniny a budete mať Vianoce zakaždým, keď si sezónny Drink namiešate. Ako na prípravu? Nápoj stačí nasypať do 200-250 ml vody či mlieka a pretrepať. Využiť môžete aj originálny Mixit shaker. Na zdravie!

Mikulášska nádielka

Zmes sušeného ovocia, orechov a pražených arašidov.

Kto celý rok usilovne mixoval a zdravo maškrtil, nemusí sa čerta, zemiakov ani uhlia báť. Mikulášska nádielka plná orechov a ovocia je tu ako každý rok a opäť nie je lepšej voľby, ako nahradiť hromadu sladkostí a cukríkov za peknú básničku.

P.S.: Pre tento rok je receptúra vylepšená o baby figy, ktoré sú okrem roztomilosti taktiež chutnejšie ako tie klasické, veď ochutnáte.

0 Košík Hore