Nemohli sme sa ho dočkať! Vianočný mix s tradičnou receptúrou je späť a v novom tubuse.

Novinka! Výhodná zostava 3 Vianočných mixov v zberateľskej edícii :-)

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Oriešky z pece

Zdroj: vlasyvizaz.sk 10. 6.


Že to v Mixit vedia so sladkým, je dokázané. Ale že sú odborníci na slané a korenené snacky k telke, to je naozaj pikantná novinka. V sérii slaných orieškov z pece začali s príchuťou Med a chilli a teraz pridávajú tri korenené a nemenej návykové novinky – Rozmarín a citrónová tráva, Sezam s ružovou soľou a pikantné Štyri druhy korenia. Chrumkavý snack okorení večer s priateľmi, záhradné párty aj večerné sledovanie televízie.

Oriešky z pece – rozmarín a citrónová tráva

Vôňa rozmarínu pripomína juhoeurópske leto a osviežujúce tóny citrónovej trávy vás zavedú až do Ázie. Príjemne korenené chrumkavé kešu a pekanové orechy sú zapečené s ružovou hrubozrnnou soľou a výsledkom je návykové slané zobanie.

Zloženie: jadrá kešu orechov 60,5 %, jadrá pekanových orechov 28,8 %, rozpustná čakanková vláknina (inulín) 6,9%, himalájska soľ 2,2 %, sušený rozmarín 1,3 %, citrónová tráva 0,3 %.

Oriešky z pece – rozmarín a citrónová tráva, 150 g, na mixit.sk 5,39 €.

Oriešky z pece – štyri druhy korenia

Pre tých, ktorí to majú radi horúce, pálivé a pikantné, prichystal v Mixit oriešky dochutené hneď štyrmi druhmi korenia: červeným, zeleným, čiernym a bielym.

Zloženie: kešu orechy 59,6 %, pekanové orechy 28,9 %, vláknina z koreňa čakanky 7 %, soľ himalájska 2,6 %, korenie farebný 2 %.

Oriešky z pece – štyri druhy korenia, 150 g, na mixit.sk 5,39 €.

Oriešky z pece – sezam a ružová soľ

Buďme k sebe úprimní, oriešky z pece chutia luxusne v akejkoľvek variante. Nemusia byť ani pálivé, ani medové, aj sezamová varianta má svoje čaro. Čierny a biely sezam dohromady s ružovou soľou jednoducho fungujú, rovnako ako kešu a pekan.

Zloženie: kešu orechy 57,6 %, pekanové orechy 25,6 %, vláknina z koreňa čakanky 6,6 %, sezam čierny 4,2 %, sezam biely 4,2 %, soľ himalájska 1,8 %.

Oriešky z pece – sezam a ružová soľ, 150 g, na mixit.sk 5,39 €.

Oriešky z pece – med a chilli

Pionierom medzi v peci pečenými korenenými orechmi, ktorý oslnil už vlani chuťové bunky je vďaka svojej neobvyklej kombinácii medu a chilli. Ak máte radi ázijské kombinácie sladkého a pálivého, tento tubus nepustíte z ruky.

Zloženie Med a chilli: jadrá kešu orechov 59 %, jadra mandlí 31 %, med 8,2 %, soľ 1,2 %, čili mleté 0,6 %.

Oriešky z pece – med a chilli, 140 g, na mixit.sk 4,59 €.

Štvorka orieškov z pece

Okrem toho, že všetky kombinácie chutia perfektne samé o sebe, vynikajúco sa dopĺňajú aj s ostatnými príchuťami. Najlepšie vo výhodnom sete Štvorka Orieškov z pece, kde nájdete všetky vypečené varianty, a môžete sa tak rozhodnúť, ktorú nasypete pred návštevu a ktorú si pekne schováte sami pre seba…

Štvorka Orieškov z pece, 590 g, na mixit.cz 18,79 €.

0 Košík Hore