Ochutnajte jeseň podľa Mixit: Vypečený jesenný mix

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Nové Mixitdžemy sú neobyčajne neodolateľné

Zdroj: womanman.sk 31. 1.


Niekto si píska, niekto to má na saláme a Mixit, ten si maže na chleba. Ale jedine vlastné ovocné džemy s príchuťou višne a levandule alebo maliny s muškátovým orieškom. A zaručuje, že konzumácia tejto novinky ide ako po masle, a to aj keď si ju namiesto na pečivo pridávate do jogurtu k nejakým tým chrumkavým mixom. A ako by aj nie, keď je v nej z troch štvrtín len ovocie!

Ak sú na niečo v Mixit skutoční machri, tak je to nekomplikované zloženie. Raňajkové mixy si namixujete sami, takže máte prehľad o tom, čo sa v nich skrýva, do posledného zrniečka. Ani v kašiach alebo mixitkách nenájdete žiadnu chémiu a čerstvo vychladnutá novinka, ovocné džemy, sú na tom úplne rovnako. Ovocný podiel, takže šťavnaté višne alebo sladučké maliny tvoria celých 74 % a zvyšok je trstinový cukor, citrusový pektín, bez ktorého sa džemy ani marmelády nezaobídu a štipka nezvyčajnej, ale o to lahodnejšej prísady.

MixitJam – Višňa s levanduľou
Džem z višní je jemne dochutený výluhom z levandule. Neveríte? Tak ochutnajte! Potom uveríte, že v Mixit pri dochucovaní nespadli z višne, pretože levandule sa k višniam vážne hodia! MixitJam Višňa s levanduľou zvládne vylepšiť chuť müsli, smoothie, kaše, syrov, toastov alebo napríklad lineckého pečiva. Skvelý je aj samotný, ale to veľmi neskúšajte, keď chcete, aby vám nejaký na tie cukrovinky zostal…

Mixit Jam Višňa s levanduľou, 220 g, 5,39 €, zloženie: višne 74 %, cukor 25 %, citrusový pektín, levanduľa (výluh).

MixitJam – Malina s muškátovým orieškom
Džem z malín by bol výborný sám o sebe, pretože ako inak môže chutiť niečo, čo obsahuje z troch štvrtín len maliny? V Mixit ho ale ešte okorenili štipkou muškátového orieška. A ten ako je známe zvyšuje chuť do jedla a je to vraj aj afrodiziakum. Takže z vynikajúceho sa stal neodolateľný.

MixitJam Malina s muškátovým orieškom, 220 g, 5,39 €. Zloženie: maliny 74 %, cukor 25 %, citrusový pektín, muškátový oriešok 0,05 %.

Mixit džemom stačia štyri suroviny, a k tomu tááák dobré! Vrátia vás do detstva a zaručene po nich budete mať nebíčko v ústach. Tak čo, dáte šancu aj iným džemom, ako tým od babičky?

0 Košík Hore