Nemohli sme sa ho dočkať! Vianočný mix s tradičnou receptúrou je späť a v novom tubuse.

Novinka! Výhodná zostava 3 Vianočných mixov v zberateľskej edícii :-)

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Moderný svet » Blog Archive » Mixit Sliepočky sa tento rok pre-koko-nali – vedia aj Rafaello

Zdroj: modernysvet.sk 28. 3.


Mixit aj tento rok uvádza veľkonočnú nádielku v maľovaných tubusoch s jarnými motívmi. Tie vyčarujú úsmev aj slečnám, ktoré sa obávajú veľkonočného „násilia“ :) Tradične v každom z tubusov nájdete aj vajíčka od Mixit sliepočiek. Tentoraz sú to mandle obalené v mliečnej, bielej a ružovej čokoláde. Krásne farby má na svedomí mrazom sušené ovocie, kokos, karamel, zelený čaj matcha a ružové kakaové bôby. Je len na vás, či si pôžitkársky siahnete len po vajíčkach alebo si ich dáte v rannom müsli.

Veľ-koko-nočné produkty sa tento rok skrývajú v rozkvitnutom zelenkavom tubuse, ktorý ukazuje Veľkú noc ako mierumilovné folklórne sviatky. Každá z veľkonočných špecialít na Mixit obsahuje sladké vajíčka. Chcete ich maškrtiť hneď z rána v raňajkovom mixe? Alebo si ich dáte radšej spolu s lyofilizovaným ovocím a orieškami v celodennej nádielke? Alebo snáď razíte prístup „bez prílohy“ a vystačíte si iba s čokoládovými vajíčkami, pretože prečo do seba ládovať čokoľvek iné?

1) Veľ-koko-nočné vajíčka

Miesto žĺtka nájdete vo veľ-koko-nočných vajíčkach mandličky obalené v bielej alebo mliečnej čokoláde ochutené lyofilizovaným ovocím, karamelom, kakaom alebo zeleným čajom matcha. A na jednom špeciálnom je navrchu namiesto škrupiny vrstva kokosu, takže mu v Mixite pracovne hovoria Rafaello. Aj keď sa jedná o pestrofarebnú cukrovinku, nenájdete vo vajíčkach ani kvapku palmového oleja alebo umelých farbív.

A priateľské varovanie: Veľ-koko-nočné vajíčka dlhšie ako do Veľkej noci nevydržia. Nie, že by sa pokazili, ale aj keď sa sliepočky naozaj snažia, vždy sa po nich zľahne zem. Takže ak sa vám zbiehajú sliny, na nič nečakajte.

Malý tubus s veľ-koko-nočnými vajíčkami, 240 g, 7,09 €. Zloženie: kraslice (mandle v bielej a mliečnej čokoláde ochutené lyofilizovaným ovocím, kakaovými bôbmi alebo zeleným čajom).

2) Veľ-koko-nočný mix

Aj raňajkový Veľ-koko-nočný mix musí skrývať lahodné vajíčka, ale okrem nich si môžete vo svojom rannom mixe pochutnať na sušených figách, brusniciach alebo marhuliach doplnených o čokoládové lupienky, chrumky, vlašské oriešky a ďalšie dobroty.

Veľ-koko-nočný mix, 700 g,9,59 €. Zloženie: bezlepkové kukuričné lupienky, ovsené lupienky chrumkavé, sušené marhule, sušené figy, kľukva (kanadská brusnica), vlašské orechy, mandle plátky, čokoládové lupienky, čokocrispies, kraslice (mandle v bielej a mliečnej čokoláde ochutené lyofilizovaným ovocím, kakaovými bôbmi alebo zeleným čajom).

3) Veľ-koko-nočná nádielka

Veľ-koko-nočná nádielka je celodenná zobacia zmes pre sofistikované maškrtenie. Okrem čokoládových kraslíc ukrýva banán v mede a para, lieskové a kešu orechy. Proste samé dobroty. Buďme k sebe úprimní. Pre koledníkov je jej škoda.

Veľ-koko-nočná nádielka, 375 g, 9,59 €. Zloženie: medový banán, jadrá para orechov, jadrá lieskových orechov, jadrá kešu orechov, kraslice (mandle v bielej a mliečnej čokoláde ochutené lyofilizovaným ovocím, kakaovými bôbmi alebo zeleným čajom).

4) Veľ-koko-nočný set

Veľ-koko-nočnú nádielku si môžete zaobstarať aj v špeciálnom balení, kde okrem nádielky, mixu a vajíčok nájdete tiež maľovanú misku, lyžičku na sladké raňajky a veľ-koko-nočnú Mixitku.

Veľ-koko-nočná sada, 32,74 €. Zloženie: jarná miska z pravého karlovarského porcelánu, kovová lyžička, darčeková krabica, 1x Veľ-koko-nočný mix, 1x Veľ-koko-nočné vajíčka, 2x Mixitka – Veľ-koko-nočná, 1x Veľ-koko-nočné vajíčka do vrecka.

0 Košík Hore