Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

ČOKOLÁDA NA VALENTÍNA? SKÚSTE Z MIXITU!

Zdroj: Gastro 24. 1.


Čokoláda na Valentína môže byť nuda, darček bez fantázie, no môže to byť aj poriadna bomba. Keď siahnete po nejakej nezvyčajnej, krásnej, kvalitnej, no proste neodolateľnej. Na Mixit kúpite pred Valentínom čokolády plné lyofilizovaného ovocia (a ovocie plné čokolády), valentínsky mix s ružovou čokoládou, najroztomilejšie balenie darčekových Minimixitell a valentínsku novinku -čokoládovú kolekciu! Nájdete ju v troch variantoch: • orechovú nálož mliečnej čokolády s Pekanovými orechmi, pistáciami, kešu a para orechmi, • obzvlášť fotogenickú bielu čokoládu so šťavnatými červenými ríbezľami a čučoriedkami, • rafinovanú horkú s lyofilizovaným pomarančom a kokosom.

Elixír (z) lásky v najromantickejšonm tubuse

A ako každý rok nebude chýbať ani ponuka pre romantické až afrodiziakálne raňajky mušli mix Elixír (z) lásky. Tento rok v nádhernom tubuse od Tomski&Polanski, ktorý vyvoláva chuť na lásku. A pretože čokoláda nielenže vyvoláva pocity šťastia, ale je vraj aj afrodiziakum. Mixit ju ponúka ružovú z prirodzene ružových kakaových bôbov. Po jej boku verne čakajú jahody, maliny, guarana a čučoriedky v mliečnej čokoláde.

0 Košík Hore