Čokoláda 'Proteínová'

 • cena: 10,65 € (4,26 €/100 g)
 • váha: 250 g

Sú vaše svaly a jazyk na sladké? Je tu čokoláda, ako ju nepoznáte! Zaťali sme bicepsy ,mozgové závity a vytvorili novú proteínovú dobrotu, ktorá vás prekvapí poriadnou porciou kvalitného srvátkového proteínu. Sladký fitness hriech do vašich brušiek!


Zloženie: čokoláda 67 % (čokoláda Reno fondente 58% (kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, sójový lecithin, prírodná vanilková aróma)), 80% srvátkový proteín (33 %)

Viac informácií Menej informácií

Čokoláda 'Horká s kakaovými bôbmi'

 • cena: 10,65 € (4,26 €/100 g)
 • váha: 250 g

Pravú čokoládu pravým čokoholikom! 70% kakaa Vás vynesie do čokoneba, kde z oblakov pršia rozdrvené kakaové bôby. Posypali sme nimi i našu horkú novinku. Zavrite oči, odlietame! To všetko bez palmového oleja.

Tmavá 70% čokoláda Callebaut je vhodná aj pre vegánov, avšak  logo Mixit je vyrobené z bielej čokolády Velvet, ktorá obsahuje sušené plnotučné mlieko. 

Zloženie: čokoláda 88 % (čokoláda Callebaut 70% (kakaová hmota, cukor, nízkotučný kakaový prášok, sójový lecithin, prírodná vanilková aróma)), drvené kakaové bôby (12 %) čokoláda biela Velvet (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, sójový lecitín, prírodná vanilková aróma))

Viac informácií Menej informácií

Čokoláda 'Mliečna s orechmi'

 • cena: 10,65 € (4,10 €/100 g)
 • váha: 260 g

Mliečna, mliečna, mliečna, presne také boli Vaše priania behom našich úvodných horkočokoládových orgií. A pretože nám chutí najviac tradične s orechmi, sú v nej tie exotické rovnako ako domáce české!

Zloženie: čokoláda 73 % (čokoláda mliečna Icam 33% (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, sójový lecithin, prírodná vanilková aróma)), zmes orechov (macadamové, pekanové, mandle, pistácie, para)

Viac informácií Menej informácií

Čokoláda 'Chilli con pekan'

 • cena: 10,65 € (4,18 €/100 g)
 • váha: 255 g

Potrebujete nažhaviť a intenzívny prežitok je tým, čo hľadáte? Potom si našu tmavú čokoládu ochutenú štipkou chilli, alebo Kayenského korenia, obľúbite pre jej chuť aj afrodiziakálne účinky. Horko-kyslé spojenie s pekanovým orechom dodáva kvapka voňavého pomaranča.

Zloženie: čokoláda 88 % (čokoláda horká Callebaut 70% (kakaová hmota, cukor, nízkotučný kakaový prášok, sójový lecithin, prírodná vanilková aróma) a čokoláda biela Velvet - Callebaut (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, sójový lecitín, prírodná vanilková aróma)), pekanové orechy (9 %), lyofilizovaný pomaranč, chilli (1 %)

Viac informácií Menej informácií

Čokoláda 'Malina dočervena'

 • cena: 10,65 € (4,10 €/100 g)
 • váha: 260 g

Šťavnatá chuť malín nie je to jediné, čo vás prekvapí po prvom zahryznutí. Ich jemne nakyslá chuť zaliata v bielej čokoláde a prenikavo červená farba je čisto dielom prírody, žiadne farbivá a konzervanty tu nehľadajte. V spojení s tmavou čokoládou Callebaut tvorí dokonalý celok dlhotrvajúcej chuti po každom rozplynutí úlomku v ústach.

Zloženie: čokoláda 95 % (čokoláda biela Velvet - Callebaut (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, sójový lecithin, prírodná vanilková aróma) a čokoláda horká Callebaut 70% (kakaová hmota, cukor, nízkotučný kakaový prášok, sójový lecitín, prírodná vanilková aróma)), lyofilizované maliny (4 %), lyofilizované jahody

Viac informácií Menej informácií

Čokoláda 'Banán v jahode'

 • cena: 10,65 € (3,94 €/100 g)
 • váha: 270 g

Prvá čokoládová lastovička! Vybrali sme zemitú chuť karibských kakaových bôbov a pripravili dlhotrvajúci zážitok na jazyku po každom zahryznutí. Jedna z vašich najobľúbenejších ovocných kombinácií konečne aj pre ortodoxných čokoholikov. Unikátne spojenie mrazom sušených jahôd v bielej s výnimočnou horkou čokoládou a plátkami ovocia.

Zloženie: čokoláda 92 % (čokoláda biela Velvet - Callebaut (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, sójový lecithin, prírodná vanilková aróma) a čokoláda horká Callebaut 70% (kakaová hmota, cukor, nízkotučný kakaový prášok, sójový lecitín, prírodná vanilková aróma)), lyofilizované jahody (5 %) a banán (3 %)

Viac informácií Menej informácií

Čokoláda 'Mačokoláda'

 • cena: 10,65 € (4,10 €/100 g)
 • váha: 260 g

Zelená je tráva, to sa vie..ale u nás je zelená aj čokoláda! Zelený čaj Matcha si rozumie s kadejakou dobrotou, napríklad s bielou zamatovou čokoládou Velvet a pistáciami v tmavej Michel Cluizel 55%. Kombinácia úplne excelentná!

Zloženie: Čokoláda 92 % (horká čokoláda Michel Cluize 55% (cukor, kakaové bôby, kakaové maslo, repkový lecitín, vanilka bourbon) a čokoláda biela Velvet (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, sójový lecitín, prírodná vanilková aróma)), pistácie, zelený čaj matcha (1 %)

Viac informácií Menej informácií

Čokoláda Ríbezle na bôboch

 • cena: 10,65 € (4,26 €/100 g)
 • váha: 250 g

Viete, ako chrumká porcia pravých drvených kakaových bôbov v bielej štvrťkilovej čokoláde Velvet? Priam božsky! A keď sa k tomu pridá kyslá chuť ríbezlí, je to priam zážitok!

Zloženie: čokoláda 89 % (čokoláda biela Velvet - Callebaut (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, sójový lecitín, prírodná vanilková aróma)), kakaové bôby, lyofilizované čierne ríbezle (2 %)

Viac informácií Menej informácií

0 Košík Hore